Aqualung automatika Calypso Partner NITROX/O2 (M26x2)

Kód: AUTOMATIKA_CALYPSO
Značka: Aqualung
6 285 Kč –10 %
Aqualung automatika Calypso Partner NITROX/O2 (M26x2)
6 285 Kč –10 % 5 657 Kč 4 675,21 Kč bez DPH
Na objednávku

Automatika Calypso O2 má stejné charakteristiky jako populární Calypso, ale navíc je připravená na použití s vyšším procentem kyslíku (40-100%).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatika Calypso O2 má stejné charakteristiky jako populární Calypso, ale navíc je připravená na použití s vyšším procentem kyslíku (40-100%). Calypso O2 je výborná volba pro technické potápěče, kteří požadují automatiku pro mělké vody s možností použití směsi s vyšším procentem kyslíku.
VAROVÁNÍ: Nepoužívejte tuto automatiku s obohaceným vzduchem, pokud jste neprošli speciálním výcvikem u společnosti, která má certifikaci pro použití směsí s obsahem vzduchu vyšším než 40%.
Automatika je kompletována ve speciální absolutně čisté místnosti a prochází přísným testem adiabatické komprese pro zajištění použití s vysokým procentem kyslíku. Takto přísné testování v dnešní době provádí jen málo společností na světě a Aqualung při něm využívá zkušenosti své mateřské společnosti zabývající se technickými plyny Air Liquide. Automatika je jasně rozpoznatelná zeleným šroubem třmenu a zeleným tlačítkem sprchy.
Calypso Nitrox / O2 Partner má 1m dlouhou žlutou středotlakou hadici.
Připojení M26x2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatiky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: