Kreatin Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g

Kód: 1602097
Značka: Nutrend
570 Kč –23 %
Kreatin Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g
570 Kč –23 % 441 Kč 383,48 Kč bez DPH
Na objednávku

Sypká konzistence dovoluje snadnou přípravu a rychlou rozpustnost. Je jedním z nejúčinnějších suplementů určených k zvýšení svalové síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® z těch nejlepších surovin. Nepotřebuje vás klamat používáním pomlček či jiných zavádějících triků, opravdu obsahuje špičkovou surovinu CREAPURE®, jejíž účinnost a kvalita je léty prověřena. CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je 100% čistý creatin v sypké formě.

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je vysoce funkčním, kvalitním a 100% čistým creatinem = CREAPURE®. Sypká konzistence dovoluje snadnou přípravu a rychlou rozpustnost. Je vhodné kombinovat spolu se sacharido-proteinovými koncentráty.

NUTREND TIP – rozpusťte doporučenou dávku produktu společně s MASS GAIN 14 a celé vypijte po skončení tréninku. Pro větší efektivnost doporučujeme používat CREATINE MONOHYDRATE Creapure® v tzv. creatinových cyklech – 4 týdny pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Creatinové cykly doporučujeme následovat u všech kreatinových produktů.

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je jeden z nejúčinnější suplementů určených pro podporu svalového růstu, pro budování čisté svalové hmoty a pro zlepšení svalové síly.

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je určený pro: okamžité doplnění energie, nárůst svalové hmoty a zlepšení svalové síly. Kromě toho podporuje regeneraci a zajišťuje obnovu energetických rezerv.

CREATINE MONOHYDRATE Creapure®

  • Vysoce kvalitní kreatin – CREAPURE®
  • Podpora tvorby čisté svalové hmoty
  • Podpora obnovy energetických rezerv po zátěži

Doporučené dávkování:

  • Doporučujeme rozdělit na tréninkové a netréninkový dny.
  • Tréninkové dny: základní denní dávka pro podporu výkonnosti a stimulaci tvorby svalové hmoty je 5g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku.
  • Netréninkové dny: v netréninkové dny použijte 5g ráno se snídaní.
  • Používejte vždy v kombinaci se sacharidy! Zabezpečíte tak vyšší vstřebatelnost a využitelnost, ideální kombinace je společně s produktem MASS GAIN 14

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatiny
Záruka: 18 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: