Plavecké brýle Speedo Merit

Kód: 0810126
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Speedo
599 Kč –33 %
merit
599 Kč –33 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Plavecké brýle Speedo Merit jsou závodní brýle určené pro dospělé plavce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plavecké brýle Speedo Merit jsou závodní brýle určené pro dospělé plavce. Plavecké brýle Speedo Merit mají vyměnitelný nosník, takže si snadno nastavíte vzdálenost očnic podle vašich potřeb. Silikonový pásek má tu výhodu, že je zdvojený pro lepší a bezpečnější uchycení. Navíc každá část pásku je nastavitelná zvlášť.

Určeno v univerzální velikosti pro dospělé.

Antifog je protimlžící vrstva uvnitř očnic. Tato vrstva výrazně omezuje mlžení brýlí. Doporučujeme po plavání plavecké brýle vypláchnout čistou vodou a ještě před uložením do obalu nechat brýle dokonale vyschnout. Brýle nevytírejte žádnými kapesníčky ani do nich nesahejte, poškodila by se tím antifogová vrstva a brýle by se zamlžovaly.

UV filtr pohlcuje škodlivé UVA a UVB záření, které může způsobit poškození zraku. Brýle s UV filtrem jsou vhodné jak na venkovní tak i vnitřní plavání.

Plavecké brýle mají uprostřed rozdvojený pásek. Od stran očnic jde jeden pruh, který se uprostřed rozděluje. Výhodou rozdvojeného pásku je lepší manipulace a pohodlnější utahování. Rozdvojený pásek lépe drží brýle na hlavě.

Brýle mají výměnný nosní díl. Nosník se dá bez potíží vyndat a vyměnit za delší nebo kratší. Sami si můžete určit, která délka vyhovuje nejlépe a plavecké brýle si tak nastavit dle požadavků a tvaru obličeje. 

Je určeno jako unisex

Doplňkové parametry

Kategorie: Brýle
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
; var seznam_itemId = "17043"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */