Rychlý kontakt
Topsport
 
Tel:
+420 515 243 677
Mob:
+420 773 588 498
Email:
info@topsport.cz
 
Skype: topsport.znojmo

You can contact us in english
or german, too.

Facebook Topsport Znojmo

Napište nám

Servisní středisko Aqualung

Autorizované servisní středisko potápěčské techniky značky Aqualung. 

Náš servis je vybaven nástroji pro provádění pravidelného servisu, revizí a oprav na regulátorech značky Aqualung. Při servisních prohlídkách provádíme ultrazvukové čištění regulátorů, které přispívá ke zvýšení spolehlivosti funkce vybavení a tím i bezpečnosti vašeho potápění.

Více info na tel.: 603 201 986

 

 

Bezpečnostní oznámení pro uživatele vybraných inflátorů Powerline

Bezpečnostní oznámení pro uživatele vybraných inflátorů Powerline

Aqua Lung provádí dobrovolnou úpravu vybraných inflátorů Powerline. Inflátory Powerline jsou na všech kompenzátorech Aqua Lung a na modelu Black Ice od Apeksu. Pokud jste si zakoupili kompenzátor Aqua Lung /Apeks Black Ice od 1.1.2015, tak bude nutné provést kontrolu pro zjištění specifických kritérií a případně provést úpravu inflátoru. Aqua Lung se obává, že by se při ponoru mohla vyskytnout závada, která by způsobila zaseknutí napouštěcího tlačítka, což by mohlo vést až k nekontrolovanému výstupu. Byly zaznamenány případy, kdy se toto stalo, ale nebyla zaznamenána žádná zranění. Aqua Lung se domnívá, že dobrovolné bezpečnostní oznámení je dostatečně obezřetné pro vyřešení této situace.

Náprava: Uživatelé by ihned měli přestat používat svůj kompenzátor s inflátorem Powerline, jehož kód začíná H. Přineste váš kompenzátor k nejbližšímu autorizovanému prodejci nebo do potápěčského centra Aqua Lung, kde by měli být schopni vám inflátor upravit. Oprava je v rámci záruky a je zdarma.
Pro další informace kontaktujte vašeho autorizovaného prodejce Aqua Lung nebo navštivte www.aqualung.com

 

Oznámení o stažení všech gumových držadel systému zátěže SureLock II

Aqua Lung provádí dobrovolné stažení všech gumových držadel zátěžových kapes SureLock II. SureLock II je mechanický systém uvolnění zátěže, který se od roku 2009 vyskytuje na většině kompenzátorů Aqua Lung. Ať už máte původní gumové držadlo, nebo zesílené gumové držadlo, Aqua Lung vás žádá, abyste si ho vyměnili za úplně nové držadlo s tkaninou 12396. Aqua Lung má obavy o životnost všech gumových držadel, u kterých může dojít k popraskání gumy a následnému utržení. Pokud by k tomu došlo v průběhu ponoru, tak by zátěž zůstala uvězněna v kompenzátoru. I přesto, že není znám žádný případ, kdy by se toto stalo pod vodou ani žádná hlášená zranění, tak se Aqua Lung rozhodl v rámci maximální bezpečnosti a opatrnosti pro tuto akci. Nová generace držadel už není z gumy a je o mnoho pevnější a bezpečnější.

 

                                      

 ¨      

                          Stahují se obě verze gumových držadel                       Nové držadlo s tkaninou namísto gumy

Náprava: Spotřebitelé by měli okamžitě přestat používat kompenzátory s gumovými držadly a přinést zátěžové kapsy do nejbližší autorizované prodejny nebo potápěčského centra Aqua Lung. Zde vám budou schopni na počkání držadla vyměnit, protože jde o velmi rychlý proces. Výměna se provádí v rámci záruky a nebudete za ní nic platit.