Scubapro potápěčský počítač Galileo Luna bez sondy

Kód: 0612096
Značka: Scubapro
ZDARMAZDARMA
Scubapro potápěčský počítač Galileo Luna bez sondy
12 714 Kč 10 507,44 Kč bez DPH
Na objednávku

Dekompresní počítač se sondou pro přenos údajů o zásobě vzduchu, digitálním kompasem s pamětí a velkým čitelným displejem. Baterie vyměnitelná uživatelsky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Galileo Luna – Uwatec. Nový přírůstek do rodiny Galileo.
Dekompresní počítač se sondou pro přenos údajů o zásobě vzduchu, digitálním kompasem s pamětí a velkým čitelným displejem. Baterie vyměnitelná uživatelsky.

Digitální kompas s pamětí azimutu

 • Ucelený navigační systém se začleněným digitálním kompasem s pamětí azimutu, jehož funkci prakticky neovlivní náklon – novinka v potápěčské technice. Stiskem tlačítka si nad hladinou či pod vodou můžete nastavit azimut pro navigaci na požadované místo. Galileo porovná vaši polohu se zadaným údajem a graficky zobrazí směr. Pokud se odchýlíte od daného směru, objeví se šipka a povede vás zpět do správného směru. Galileo rovněž zobrazuje značky pro 90, 120 a 180 stupňů, aby vám usnadnil navigaci do čtverce, trojúhelníku nebo cestu zpět. Nastavené azimuty se uchovávají v paměti Galilea a po stažení do PC se objeví v profilu SmartTRAK.

Obrovský displej

 • Technologie plnění olejem nám umožňuje spojit výjimečně velký obdélníkový displej s malou tloušťkou těla počítače. Galileo disponuje grafickým rastrovým displejem a obrovskou pamětí. Můžete si nahrát až 100 bitmapových obrázků ve stupních šedi zobrazujících místo ponoru či mapu vraku, které si můžete vyvolat pod vodou, abyste se zorientovali. Nahrajte si tabulky ponorů pro technické ponory nebo důležité textové vzkazy. Zhodnoťte si svůj profil ponoru na grafickém displeji, včetně kompletního seznamu dekompresních zastávek. Můžete dokonce sledovat stav sycení tkání v každém oddílu a přesněji posoudit údaje o nasycení. V integrovaném potápěčském deníku Galilea můžete přímo sledovat profily hloubky, teploty a tepové frekvence. Galileo uchovává posledních sto hodin informací o ponoru odečítaných v intervalech po čtyřech sekundách.

Bezhadicový a integrovaný

 • Při použití vysílače (transmitteru) můžete na displeji zobrazit údaje o tlaku v láhvi a skutečném zbývajícím čase na dně (RBT). RBT bere v úvahu všechny parametry, jako je tlak v láhvi, frekvence dýchání, hloubka, ideální rychlost výstupu, proud, dekompresní zastávky a rezerva vzduchu v láhvi nastavená potápěčem. Skutečný RBT vám umožňuje maximálně a bezpečně využít celkovou dobu na dně s vědomím, že budete schopni vystoupit k hladině s požadovanou vzduchovou rezervou. Za účelem synchronizace musíte počítač Galileo propojit s vysílačem tlaku pouze jedinkrát při prvním použití. Naše patentovaná technologie kódovaného vysílání vylučuje jakékoli rušení.

PDIS (Profile Dependent Intermediate Stops – zastávky závislé na profilu ponoru)

 • PDIS je inovace na vědeckém základě, přinášející vysoce bezpečný algoritmus. Zastávky závislé na profilu ponoru vám umožňují zabránit zvětšování mikrobublin během výstupu a zvyšují tak vaši bezpečnost. PDIS upravuje zastávky podle profilu ponoru s ohledem na množství dusíku ve vašem těle a používané směsi plynů. Tyto zastávky umožňují tělu snižovat nasycení a dále uvolňovat dusík, aniž byste si přestali užívat svůj ponor. PDIS je jedinečný algoritmus na vědeckém základě.

Předvídavý algoritmus pro více plynů

 • Můžete zcela využít výhod potápění se směsmi o vyšších koncentracích kyslíku, používanými vedle vašeho hlavního plynu pro dýchání. Algoritmus ZH-L8 ADT MB PMG předvídá přepnutí na novou směs a zahrnuje související údaje do výpočtu dekomprese. Na základě preferovaného parciálního tlaku kyslíku, který pro každou směs před ponorem nastavíte, vás potom v přesné hloubce vyzve, abyste ji použili. Galileo zároveň pro všechny možné kombinace plynů počítá rozvrh dekomprese. V případě, že na novou směs nepřejdete, počítač podle toho přizpůsobí výpočty. Možné výpočty dekomprese si můžete kdykoliv zobrazit.

Aktualizace a upgrade

 • Galileo lze přeprogramovat pomocí integrovaného infračerveného rozhraní (Uwatec Infrared interface – není součástí dodávky). Do svého počítače můžete přidat nové funkce či charakteristiky, které si stáhnete z naší internetové stránky, nebo jej aktualizovat – například můžete chtít rozšířenou sadu programů nebo nový jazyk.

Výběr ze tří přednastavených zobrazení

 • Vyberte si pro výjimečně velký rastrový displej ze tří přednastavených možností zobrazení! Se zobrazením FULL uvidíte všechny informace, při zobrazení LIGHT nejdůležitější údaje zobrazené velkými číslicemi. Zobrazení CLASSIC skvěle vyvažuje zobrazení FULL a LIGHT. Vždy jsou zobrazeny tyto údaje: hloubka, doba ponoru, informace o dekompresi, tlak v láhvi, RBT (zbývající čas na dně) a teplota.

Alarmy a varování ve zvoleném jazyce

 • Všechny alarmy a varování se zobrazují v textové podobě, abyste nemohli špatně pochopit zvuková znamení. Pro varování si můžete zvolit vizuální, zvukovou, anebo vizuální i zvukovou podobu.

Přátelské uživatelské rozhraní

 • Uživatelské rozhraní Galilea se ovládá stejně snadno jako mobilní telefon. Všechny nabídky, nastavení a funkce jsou vysvětleny. Tlačítka jsou popsána a pokud se funkce tlačítek změní, změní se i jejich označení! Procházení nabídek je tak jednoduché, že když si jej vyzkoušíte, nebudete muset číst návod – všemu porozumíte!

Přizpůsobte si své Galileo

 • Galileo umožňuje ve vyhrazené nabídce vložit až 20 řádek informací o majiteli a informací pro nouzové situace. Na nouzovou stránku zadejte kontakty pro případ nouze a informace o potápěčském pojištění, dále všechny alergie a zdravotní stav. V případě nehody se tato stránka zobrazí na displeji po stisku tlačítka (označeného SOS). Případní zachránci či záchranáři vám na základě těchto informací dokáží lépe pomoci. První dva řádky se zobrazí také v režimu na hladině.

Certifikát EN do hloubky 330 m
Plnění olejem nám umožňuje vyrobit jediný potápěčský počítač na světě odpovídající standardu EN 13319 určený do hloubky 330 m.

Výměna baterií

 • Díky oddělenému vodotěsnému prostoru pro baterie je možná jejich výměna uživatelem. Je dokonce možné baterie vyměnit i mezi opakovanými ponory bez ztráty informací o saturaci.

Infračervená technologie a možnost stahování do PC

 • S infračervenou technologií (Uwatec Infrared interface – není součástí dodávky), funkcí stahování do PC a programu SmartTRAK můžete ukládat údaje o ponorech do osobního počítače a poté si procházet deník, organizovat a analyzovat údaje a tisknout si drobnosti o každém ponoru, a dokonce porovnat údaje s profilem Vašeho partnera.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potápěčské měřicí přístroje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení