Zpět do obchodu

Registrace

AmmoniteSystem Goodmanova ručka (měkká)

S Goodmanovou ručkou bez problémů můžete používat obě ruce pro podvodní komunikaci a při potápění na vracích.

1 375 Kč

AmmoniteSystem Goodmanova ručka (měkká)

Kód: 31809

S Goodmanovou ručkou bez problémů můžete používat obě ruce pro podvodní komunikaci a při potápění na vracích.

S Goodmanovou ručkou bez problémů můžete používat obě ruce pro podvodní komunikaci a při potápění na vracích. Je nezbytně nutné zajistit kontinuální zdroj světla jak při focení nebo točení, tak i při nočních ponorech, ponorech na vracích nebo v jeskyních. Použití pružné gumové rukojeti v Goodmanově ručce je původní myšlenkou firmy Ammonite System, která na to sbírá jen pozitivní ohlasy! Toto řešení je přívětivé pro všechny potápěče: muže i ženy, jejichž ruce jsou menší a užší.
Flexibilní guma je řešením určeným i technickým potápěčům. Když se zvyšuje hloubka ponoření, tlak stlačuje rukavice stále více. Naše flexibilní gumová rukojeť vám umožní pohodlné držení v ruce, aniž byste se museli starat o příliš velké uvolnění. To dává velmi vysokou úroveň pohodlí a důvěry, která je nezbytná ve velkých hloubkách nebo během dlouhých dekompresních ponorů.
Díky pružné gumě rukojeť "drží sama" a vaše ruka je zcela volná! Hlava svítilny je držená druhou gumou, která se automaticky přizpůsobuje tvaru a velikosti ruky. Instalace a nastavení rukojeti je snadné a nevyžaduje žádné nástroje.
Rukojeť je vyrobena z materiálu Delrin® - lehký a odolný materiál. Má vysokou odolnost proti oděru, deformaci, chemickou odolnost a vysokou tuhost.

ECO-FRIENDLY balení - nové EKO balení z recyklovatelných materiálů.

 

Pro průměr světla 41mm.

Jméno značky: AmmoniteSystem
Kategorie: Příslušenství pro lampy
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Na objednávku
1 375 Kč
1 136,36 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.