Zpět do obchodu

Registrace

Aqualung bójka Orange Torpedo Surface Buoy

Hladinová bójka TORPEDO ( červená ) s minimálním odporem je bezpečnostní prvek, který by neměl chybět jak pro označení potápěče, tak plavce na otevřené vodě.

790 Kč

Aqualung bójka Orange Torpedo Surface Buoy

Kód: 0627002

Hladinová bójka TORPEDO ( červená ) s minimálním odporem je bezpečnostní prvek, který by neměl chybět jak pro označení potápěče, tak plavce na otevřené vodě.

Je to tak jednoduché. Dorazíte k vodě, všechny věci, co máte na sobě ( včetně bot ) dáte do bójky, tu nafouknete  a plavete ………..

Oranžová bezpečnostní plavecká bójka ( plovák ), která viditelně plave za plavcem.  Užitečná vnitřní kapsa umožňuje uchovat osobní předměty, cennosti a oblečení při plavání v suchu.  Bójka neovlivňuje výkonnost ani záběry při plavání a je možné ji použít při únavě jako plovák. Zajišťuje také vaši osobní bezpečnost, protože můžete používat prostorný suchý pytel jako spolehlivou bóji, která zajišťuje vynikající viditelnost ve vodě pro doprovodné osoby, námořníky, jachtaře a surfaře. Jako perfektní společník pro trénink plavce ( triatlonisty )  obsahuje suchý vak Aqua Lung tažnou šňůru a nastavitelným pásem, který se připevní kolem pasu. Přesto je odpor ve vodě příjemně nízký, protože IDry bag má dvě vzduchové komory pro vysoký vztlak. Bójka je také dokonale vhodná pro sledování a měření vzdálenosti plaveckého úseku  pomocí GPS zařízení. Stačí vložit hodinky GPS do vaku nebo je připojit k bójce, aby byly lépe čitelné. Díky kompaktní velikosti umožňuje bóje snadný transport po sportu. 

– rozměry: 71 x 36 cm
– objem : 15l
– materiál: odolné PVC
– nafukovací bójka udrží vaše věci spolehlivě v suchu ( princip lodního pytle )
– součástí je i popruh a opasek, který si připněte okolo pasu, takže si s sebou do vody budete moci vzít vaše osobní věci
– perfektní pro šnorchlování nebo plavání na volné vodě
– bezpečnost : 2 na sobě nezávislé nafukovací komory s pojistnými ventily !

 Návod k použití :

Nejprve vložte do pytle vaše osobní věci, vymačkejte přebytečný vzduch a uzavřete otvor rolováním vrchní části z přezkami a přezky zaklapněte. Poté nafoukněte obě vzduchové komory. Popruh připevněte okolo pasu a můžete plavat.

Jméno značky: Aqualung
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem
790 Kč
652,89 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.