Zpět do obchodu

Registrace

Gymnastický míč Powerball ABS Togu 55cm

Powerball ABS je velký cvičební míč, míč na sezení - gymnastikball, který lze úspěšně využít k relaxaci i ke kondičnímu cvičení.

330 Kč

Gymnastický míč Powerball ABS Togu 55cm

Kód: 1201107/MOD 1201107/CER Zvolte variantu

Powerball ABS je velký cvičební míč, míč na sezení - gymnastikball, který lze úspěšně využít k relaxaci i ke kondičnímu cvičení.

Powerball ABS je velký cvičební míč, míč na sezení - gymnastikball, který lze úspěšně využít k relaxaci i ke kondičnímu cvičení. Výrobcem je německá firma TOGU, která má dlouholetou tradici. Míč je tužší konstrukce, má pomalejší paměť - není tak pružný. Materiál ABS zaručuje vysokou bezpečnost během cvičení na míči tím, že při náhodném propíchnutí nepraskne, neroztrhne se, ale postupně pomalu z něho uniká vzduch. Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC).

Průměr: 55 cm

Nosnost: do 400 kg

Velké množství zdravotních problémů, včetně bolesti zad, jsou výsledkem našeho moderního životního stylu. Příliš dlouho sedíme - ve školních lavicích, v práci i ve volném čase. Tento nedostatek vede ke ztrátě přirozeného posilování svalstva. Posilování zádového svalstva a odpovídající pohybová činnost je nejen prevencí proti bolesti zad, ale zároveň pozitivně působí na celé tělo. Míč nabízí možnost udržování zad ve formě i v teple domova. 

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy       délka paže       průměr míče

    do 155cm          56 - 65cm            55cm

    do 175cm          66 - 80cm            65cm

  nad 175cm          81 - 90cm            75cm

Vhodné pro děti od 3 let - obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Barva :
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kategorie: Gymnastické míče
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks) Na objednávku Zvolte variantu
330 Kč
272,73 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.