Zpět do obchodu

Registrace

Scubapro potápěčský počítač GALILEO G2 + sonda

Scubapro spojilo vše co milujete a vyvinulo nový potápěčský počítač Galileo G2.

29 510 Kč
Scubapro potápěčský počítač GALILEO G2 + sonda
Akce Doprava zdarma

Scubapro potápěčský počítač GALILEO G2 + sonda

Kód: 0612001

Scubapro spojilo vše co milujete a vyvinulo nový potápěčský počítač Galileo G2.

Nový počítač Galileo – Scubapro G2

Scubapro spojilo vše co milujete a vyvinulo nový potápěčský počítač Galileo G2. Tento počítač je intuitivní, spolehlivý, s barevným displejem, jen si vybrat tu variantu, která vám nejvíce vyhovuje. V počítači je nahrána čeština !

Snadné čtení

Briliantní barevný displej s barevnými indikátory vás rychle upozorní na to, co potřebujete vědět. Model G2 využívá barvy jako nástroj pro dosažení nejlepší čitelnosti a použitelnosti. Vyberte si ze čtyř různých barevných možností.

Snadné použití

S intuitivním ovládáním třemi tlačítky je ovládání G2 tak jednoduché. S použitím G2 můžete používat až devět sond na jednotlivých lahvých při jednom ponoru. Sonda bliká zeleně, žlutě nebo červeně, aby indikovala množství vaší vzduchové zásoby v lahvi.

Snadno srozumitelný

G2 má jediněčně intuitivní strukturu menu a funkce díky nimž Galileo získalo pověst nejjednoduššího potápěčského počítače. Čtyři volby velikosti displeje umožní každému tu správnou volbu, která mu bude vyhovovat. Digitální kompas je u tohoto počítače samozřejmostí.

Snadné ovládání

Snadné propojení technologií Blutooth, G2 se snadno synchronizuje s počítačem, Mac, androidem i iPhonem. G2 uchovává až 1 000hodin profilu ponorů. Dobíjecí baterie vydrží až 50 hodin ponoru a 5 000 dobíjecích cyklů. Dobíjení se provádí pomocí připojovacího USB kabelu, který je součástí počítače.

S inovativní technologií a promyšleným a intuitivním designem jsme vytvořili novou generaci Galileo právě pro vás. Přizpůsobte si svou obrazovku, barvy, orientaci a dokonce i přílohy, aby jste si G2 skutečně vytvořili tak jak vám nejlépe vyhovuje. G2 nabízí široký výběr režimů freediving, CCR, trimix a sidemount bez nutnosti stahování a upgradů.

Pouze počítače od Scubapro využívají při výpočtu potápěčských profilů srdeční frekvenci, teplotu pokožky, rychlost dýchání a teplotu vody.

Co obsahuje balení:

  • G2
  • Tvarované pouzdro
  • Sonda (transmitter)
  • Ochraná fólie
  • USB kabel k dobíjení
  • Manuál
Jméno značky: Scubapro
Kategorie: Potápěčské měřicí přístroje
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (2 ks)
29 510 Kč
29 900 Kč Ušetříte 1 % 24 388,43 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.