Zpět do obchodu

Registrace

Speedo Fastskin3 Super Elite

Plavecké brýle Speedo Fastskin3 Super Elite mirror pro závodní plavce. Nová technologie od Speeda pro ty nejrychlejší výkony.

990 Kč
8 082098139 a
Výprodej

Speedo Fastskin3 Super Elite

Kód: 0810045

Plavecké brýle Speedo Fastskin3 Super Elite mirror pro závodní plavce. Nová technologie od Speeda pro ty nejrychlejší výkony.

Plavecké brýle Speedo Fastskin3 Super Elite mirror pro závodní plavce. Nová technologie od Speeda pro ty nejrychlejší výkony.

Plavecké brýle Speedo Fastskin3 Super Elite mirror jsou tím nejlepším od značky Speedo. Jsou úplnou novinkou roku 2012. Technologie Fastskin3 se orientuje na rychlost, bezpečnost a pohodlí. Tato revoluční novinka jak v designu, tak ve funkcionalitě je navržena pro profesionální závodníky. Fastskin3 se zaměřuje na 3 hlavní potřeby plavce a to jsou brýle, čepice a plavky. Hned si můžeme představit plavecké brýle, které jsou schválené FINA.  

Předností plaveckých brýlí Speedo Fastskin3 Super Elite mirror je hned několik. Očnice jsou vyrobeny z polykarbonátu, avšak zajímavé je jejich zakřivení. Toto zakřivení působí, že zorné pole je hned široké až na 180 stupňů. Závodník tak může vnímat svoje soupeře bez nutného otáčení hlavy. Periferní vidění je tedy opravdu špičkové. Očnice také mají zrcadlové zabarvení.  

Co je však opravdu výjimečné, je ergonomické těsnění a celkový profil brýlí. Jsou totiž navrženy tak, že kladou minimální odpor a zlepšují hydrodynamiku celé hlavy. Velmi bezpečné také při skoku do vody a obrátkách. Plavecké brýle nabízí 63,4% snížení síly odporu oproti brýlím jiným závodním brýlím od Speeda a navíc zvýšení bezpečnosti a snížení rizika pohybu na tváři během plavání. Tím, že je rám rozšířen ještě do stran, je zlepšena hydrodynamika a celkové přilnutí brýlí.  

Na obrázku můžete vidět žluté těsnění. Oranžově znázorněná plocha kolem je místo, které chrání rám brýlí. V této ploše je normální když ucítíte vodu, avšak za žluté těsnění se voda nedostane.   

Nosník je nastavitelný a výměnný. Součástí balení jsou další dvě velikosti, takže snadno nastavíte, co vám vyhovuje. To samé se týká silikonového pásku. Ten je navržen tak, aby nikde zbytečně konce neplandaly a nepřekážely. Na popruhu je znázorněn i metr, takže si zapamatujete své nastavení.

Fastskin3 - snižuje odpor ve vodě. Aerodynamický tvar. Technologie Fastskin3  je navržena v kombinaci plaveckých brýlí Fastskin3, plavecké čepičky Fastskin3cup a plavek. Díky dokonalé Fastskin3 mají plavci minimální odpor vody.

Technologie IQfit vychází z dlouholetých výzkumů. Je navržena tak, aby se brýle dokonale přizpůsobili tvaru hlavy. Těsnění se dokonale přilne a nepůsobí téměř žádný tlak na obličej, takže po plavání nebudete mít žádné otlaky. Technologie maximalizuje pohodlí a minimalizuje odpor vody.

UV filtr pohlcuje škodlivé UVA a UVB záření, které může způsobit poškození zraku. Brýle s UV filtrem jsou vhodné na venkovní i vnitřní plavání.

Zrcadlová skla – brýle jsou opatřeny zrcadlovými skly. Tento prvek je hlavně designový.

Antifog je protimlžící vrstva uvnitř očnic. Tato vrstva výrazně omezuje mlžení brýlí. Po použití brýle pouze vypláchněte čistou vodou a nechte vyschnout. Brýle nevytírejte žádnými kapesníčky ani do nich nesahejte, poškodila by se tím antifogová vrstva a brýle by se zamlžovaly.

Široký zorný úhel. Brýle mají rozšířený zorný úhel, díky němuž máte větší rozhled a lépe můžete sledovat okolí.

Pouzdro na brýle – součástí balení je sáček na brýle. Sáček je vyroben z lehkého síťovaného materiálu. Sáček chrání brýle před poškrábáním při přenášení či skladování brýlí.

Jméno značky: Speedo
Kategorie: Brýle
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (2 ks)
990 Kč
1 990 Kč Ušetříte 50 % 818,18 Kč bez DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.